Monday Inspo- SPLATTER


Kdo měl někdy co dočinění s plátnem větším, než A4, nebo je aslespoň řádný prase, určitě to zná. Malujete a najednou máte džíny (ano, džíny jsou  uniforma hodná většiny čiností) od barev, vždycky se mi to líbílo a tak, když jsem výmýšlela outfity na natáčení klipu (premiéra již brzy, bude to pecka) jsem takhle znetvořila čtyři páry bot. Vlastně pět, jedny jsem musela udělat i sobě :-) . A když už jsem v tom řádění byla, vrhla jsem se i na boyfriendy co mi dlouho leželi e skříni a chyběl jim šmrnc.

Použila jsem jak barvy speciálně na textil, tak třeba staré laky na nehty, nebo akrylový barvy. 

Pokud se samy rozhodnete pro podobnou akci, doporučuju velký igelit na plochu, kde budete pracovat. Protože jinak to u Vás doma bude ještě dlouho vypadat jako že Vás navštívila duhová víla. A to nechceš.

Roznodně se nebojte vyzkoušet i jiný materiál než jen denim, v inspo fotkách níž, je vidět, jak efektně tahle "výzdoba" vypadá na klasických kalhotách, nebo plátěnkách.

Hodně štěstí a polibků můz.

Ps: nebojte se zapojit i mladší sourozence, nebo zvířecí mazlíčky, jsou úžasně kreativní :-))

Co se týká následného kombinování, je to hračka.

Myslete na to, že jeden výrazný kousek stačí, takže jednoduchý top a klasické lodičky Vás nezradí nikdy, baví mě i kombinae denim on denim, nebo kombo baby blue košile s jemným (!!!) proužkem co jste si půjčili od milého.

Jo a porušujte pravidla, o tom to všechno je.

Pusu Elle


Sweet Secret

Až vyrostu, bude ze mě kloboučník.


Vytvořila jsem kolekci kloboučků pro projekt, který se už brzo narodí. Krásný interiér, možná ještě krásnější ženy a nic podobného v Čechách nenajdete. Vůně drahého alkoholu, luxusních parfémů, jen občas protne smích a klapání podpatků. Nádherné kostýmy společně s doplňky, na které už jsme téměř zapomněli.Zatím Vám nemůžu říct víc. Snad jen... že to bude dekadentní!

Fotky jsou práce roztomilé Koki, moc děkuji a budu se těšit na další spolupráci.

Krásnou neděli

Pusu Vaše Elle


Dream Chair

Jediné, co nám chybí doma z nábytku je křeslo a puff. Puff potřebuju ke svému stolku se zrcadlem. Nejlépe zlatý a hranatý. V kombinaci s huňatou ovčí kožešinou to bude kouzelný. Křeslo je ovšem oříšek, nejraději bych starožitný kousek z nějakého blešího trhu. Ale zatím jsem neměla štěstí a tak si oblíbený knihy čtu na pohovce, i když to nemá takový kouzlo. Myslím si, že by měl mít každý své křeslo. Je to malej ostrov uprostřed bytu, kam můžete utéct se svýma myšlenkama a nebo se ponořit do příběhů v knihách. Těším se, až jednou narazím na kousek o kterém budu vědět, že je přímo pro mě a stane se z něj důvěrník na mé večery, kdy se mi nikam nechce a jsem sama doma. Jaký je Váš nejoblíbenější kus nábytku?


zdroj: Pinteres.com

Krásný páteční večer <3

Pusu Elle 


Audrey VS Marilyn

Že mám hodně bot už víte, ale že jsem část sbírky přesunula do obýváku mezi knihy ne. No stalo se, takže mají mé milované knihy nové sousedy. A abych se dostala k tomu proč to sem píšu.. Nad knihovnou/botníkem vzniklo místo, které bylo potřeba zaplnit. Volba padla na černobílej portrét Marilyn ( ano, nejsem vyjímka a miluju jí ) . Při hledání toho pravého jsem narazila na jednu mou oblíbenou fotku Audrey z filmu Snídaně u Tiffanyho a bylo jasno! Holky se budou muset o zeď podělit! Až jsem se trochu zastyděla, že jsem na ni zapomněla. Ona totiž Holly Golightly je moje nejoblíbenější filmová postava. A tak nám tu ty moje holky visí.

Ps: vím že to není uplně vánoční článek, ale všechno taky nemůže vonět po skořici, Chanel č. 5 je totiž klasika nad kterou není! :-)Pusu Elle


Lazy Sunday


                            Dnešní volný den trávím doma. Venku je chladno a krom venčení smečky nemám nic v plánu. Je to rok a pár dní co bydlíme v tomhle bytě a až poslední dobou mám konečně čas ho zabydlet víc, než jen nábytkem. Asi každý máme nějaké maličkosti a nezbytnosti co jsou pro nás důležité a máme je rádi na očích. A tady je pár těch, co dělají radost mě.


                              

                                               oblíbený náramek a jeden z nejoblíbenějších parfémů

                                       

                                 rámečky které vyrobil můj dědeček, já jsem je jen přestříkala na stříbrno 

                              

                                                                          lebka co mi hlídá stůl

                                         

                                                          pohlednice s medvědicí parádnicí

                             

                                   hrnek z výstavy Andyho Warhola a malá taštička na sluchátka                                                                  hezkou neděli, pusu Elle