Hello it`s ME

Nevím jak Vy, ale já když něco dělám, o něco se snažím a chci, aby to byla má součást, musí to vycházet z mého já.

Všichni se nějakým způsobem inspirujeme, máme nějaké vzory a ikony. V dnešním světě internetu je to tak snadné. Většinou se necháváme inspirovat lidma, kteří jsou nám sympatičtí, něco dokázali a my "vidíme" jakousi spřízněnost s naší osobou. Proč ovšem některé slečny kopírují naprosto bezhlavě až téměř pateticky, to je mi věčnou záhadou. Tuto záhadu umocńuje fakt, že s danou "kopírovanou" mají evidentní problém. Nevěřím že jde o závist, ale nechápu. To jsou pak situace, kdy si člověk říká "když skočím z okna, skočí taky?" Jenže já bydlím v přízemí a né v posledním patře... Jsem bohém a obtěžuje mě nedostatek cizí invence a zároveň je mi líto člověka, co musí sosat z jiných, aby měl nakonec ještě pocit, že to vymyslel on. Celý svět se teď točí kolem #goodvibes, pozitivního  myšlení a radování se ze svého života. Já se raduji a děkuji za vše co mám, ale né na povel a klidně si ty svoje #baddays vystavím, protože můj život není a nebyl jenom růžovej a krásnej(jo, pořád miluju Rockyho). Pak totiž zase jednou bude fajn, já dostanu skvělej nápad a třeba to někoho inspiruje k dalšímu super nápadu a bude to všechno jeden velkej svělej kruh kterej se pokutálí dál a dál. A třeba se to zase někde zasekne, ale tom to je vlastně taky.

Užívejte si (skoro)letní dny, buďte svoji a nenechávejte si od nikoho vnutit "návody na život" najděte svoje vlastní a inspirujte se u lidí co jsou Vám blízcí, ne u těch co jim chtete vyškrábat oči :-))Tak pusu a pozor na upíry, co energii jen berou, ale nedají Vám zpět ani ň

:-)

Uvidíme se brzo :-*Monday Inspo- LOVE

Dneska to mělo být o kabelkách a botách, ale ne.

Dneska je trochu zvláštní den, že to prostě nejde.

Máme s Leem tříletý výročí, nejenom že ho obdivuju za trpělivost, za to že už asi padesátkrát neutekl někam na druhej konec zeměkoule, ale dneska mi poslal květiny do práce. A tím řekl všechno.Taky jsou to dnes dva roky, co máme Fru Fru. Trvalo rok a půl, než přestala mít z Lea bezdůvodnou panickou hrůzu. Bylo to dlouhý, ale o to víc si teď cením jejich "vztahu" :-)


A zároveň jsem smutná. Umřel David Bowie. Nemůžu říct, že by byl můj oblíbenej hudebník, ale byl to můj oblíbenej člověk.

Nebál se novejch věcí a jeho udávání trendů bylo neuvěřitelný.

Chystám se teď na jednu spolupráci, kde budu při stylingu vycházet i z něho. Rozhodlo se o tom někdy před týdnem.

Bude to dobrý.


Takže pro tento týden posílám inspiraci s láskou.

Pusu Elle


Little Things - JANUARY EDIDITION

Maličkosti, které mi teď nesmějí chybět v kabelce?


Leden je měsícem nových diářů. Druhým rokem to u mě vyhrává Moleskine. Tento rok menší červená verze, ale samozřejmě denní <3

Sluneční brýle tu nejsou omylem, nosím je celoročně a venku sněží (jako fakt sněží i v Praze) je to ideální doplněk. Nemusím pak aspoň řešit rozmazaný oči a vypadlou čočku.

A protože jsem měla chytrej nápad, nechat si udělat 23.12. novou kérku, tak u sebe musím mít krémíček aby se to hojilo. Jojo, to je tak když mám nepřiměřenou reakci na části tetování a nikdo není proč... Jeden z tisíce, tak to je jasný že to vyjde na mě! :-)))

Rtěnka Astor (č. 205 rose fever), krásná tmavě růžová barva. Překvapivě dobře drží a je to taková ta malá růžová věc co zlepší den <3

Hyena pro štěstí, to snad máme každej nějakou takovouhle blbůstku, ne? Nebo jsem jediná? Jo a je mi 23 let ...

Toaletní voda Provence, voní jako "něco" když jsem byla malá. Taky máte vůně pospojované s místy?

A nakonec tužky, nosím jich u sebe snad deset, různé barvy, různé druhy, ale STABILO vedou na plný čáře.

Jací jsou Vaši favorité pro tento měsíc? Bez čeho nevyjdete z domu?


Pusu Elle


Monday Inspo- PINK

..a nastala doba temna.

Jako já chápu že je leden, ale sníh do města prostě nepatří.

A protože to "světlo na tři hoďky děnně" mě taky zrovna nebere.Vytáhla jsem nejtěžší kalibr.

Růžovou!

Má sice spoustu odpůrců, ale myslím, že při dobře zvoleném odstnínu bude slušet každému. Pleť s ní taky vypadá líp a je to takovej instantní zlepšovač nálady.

Takže až zítra ráno vplujete do toho konstatního šeda, vezměte si něco v týhle sladký barvě a uvidíte, že budete mít lepší den.

Ps: jestli zítra potkám někoho v pink traktoru, zvu ho na kafe!

růžou pusu posílá ElleBasic Instinct

Začněte v roce 2016 odznova, nebo pokračujte v tom co děláte.

Užívejte si, dělejte si radost a řešte ty VAŠE world problems.

Vykašlete se na to, že Vaše starosti někomu připadají malicherné, nebojte se brát módu vážně i si z ní dělat legraci. 

Protože o tom to celé je.

A je to fajn, protože řešit, že zrovna "nemáte bílé tenisky" může být stejně důležité jako spousta jiných věcí.

Móda a styl už dávno není luxus a nadstandard, jsou součástí našich životů a dojmů, které zanecháváme v ostatních lidech a jak říkala Marilyn "dejte dívce ty správné boty a ona v nich dobude svět".

Přeji Vám, aby jste všechny našli ty "správné boty" a dosáhli všeho v co věříte.

ps: plňte si touhy a sny a nezapomínejte je plnit i těm, které máte nejblížBudu se na Vás těšit v pondělí Moji 

Pusu Elle